Kaip išrinkti žaislą Jūsų šuniui

Lie 11, 2014
Kaip išrinkti žaislą Jūsų šuniui

Šuniukai, tai tikras džiaugsmas. Smagu juos matyti bėgiojančius pievomis, ar besislapstančius sniege, jie vieni iš tų gyvūnų, kurie kiekvienai šeimai atneša daugiausiai teigiamų emocijų, todėl, natūralu, kad šeimininkai turėtų pasirūpinti ir jo paties malonumais. Vien sveikai maitinti ir vedžioti šuns neužtenka, nes šunys labai aktyvūs gyvūnai, todėl patartina kiekvienam iš jų turėti savo mėgstamu žaislų, kad jie galėtų žaisti ne tik su šeimininku, bet ir patys vieni, kai tik pasidaro nuobodu arba kai jų šeimininkui reikia poilsio ir ramybes.

Bėda ta, kad kai kurie šeimininkai nuvertina šunų žaislus tarsi tai būtų nereikalingas daiktas. Dėl to, atsiranda namuose sudraskytų baldų, ar nukramtytų laidų. Šunys turi labai daug energijos, todėl būtina jiems suteikti galimybę ją išlieti. Protingas ir dresuotas šuo visko aplink gal ir nedraskys, bet jums teks stebėti jį vaikštantį nuliūdusį ir, atrodytų, vis kažko prašantį. Kad viso to išvengti šeimininkai leidžia šunims žaisti su jiems nepritaikytais žaislais, teniso kamuoliukai, įvairūs pliušiniai žaislai, kurios šuo paprasčiausiai sudrasko .

Renkantis žaislą labai svarbu žinoti kelėta dalyku:

Šuniuko amžius - labai svarbu, kadangi jaunesnių šuniukų dantys yra minkštesni, nei suaugusiųjų,todėl jaunesniems patartina pirkti minkštesnius žaislus, o vyresniems kietesnius.

Šuniuko dydis - esminis apsektas siekiant gerovės augintiniui. Jei šunelis yra mažas, reikia parinkti žaislą taip, kad jis jį galėtų apžioti, jei šuo didelis - žaislas turėtų būti tokio dydžio, kad šis negalėtų jo praryti.

Išsirinkite tinkamiausia žaislą, ir pirmyn į pramogų pasaulį kartu su savo augintiniu! :)

 

Paskyros ir pristatymo detalės

* Vardas

* Pavardė

* El.paštas

* Adresas

* Miestas

* Pašto kodas

* Šalys

* Telefono numeris


* Slaptažodis:

* Slaptažodžio patvirtinimas:

Prekė įtraukta į krepšelį

Būdelė šunims rusvai pleno gelsva su pėdutėmis forma bandidos tralalize
Dydis Kiekis Kaina
XS

17-24’’

32.50Lt
21.10Lt