• Keičiasi pristatymo sąlygos

    Mieli klientai,   Informuojame, kad nuo šiol keičiasi mūsų pristatymo būdai ir įkainiai. Daugiau pristatymo informacijoje.   Nemokamas pristatymas taikomas viršijus 25€ sumą tik į Omniva paštomatus. Pristatymui per kurjerių tarnybą taikomas fiksuotas pristatymo mokestis - 3.50€.   

 • Pristatymo būdai ir įkainiai

    Mieli klientai,   Informuojame, kad nuo šiol keičiasi mūsų pristatymo būdai ir įkainiai. Daugiau mūsų pristatymo informacijoje.   Nemokamas pristatymas taikomas viršijus 20€ sumą ir daugiau (Jūsų patogumui tiesiai į namus ar biurą). Užsakymams iki 20€ taikomas fiksuotas pristatymo mokestis - 2.90€   Mūsų naujas pristatymo partn …

 • Dogdream.lt gimtadienis!

    Mums jau vieneri metukai! Norime pasidalinti šia puikia naujiena su mūsų pirkėjais.   Pasinaudokite nuolaidos kodu METUKAI ir gaukite 10% nuolaidą Jūsų pirkiniams.   Akcija galioja iki 16/04/2015 imtinai. Nuolaidos nesumuojamos.

 • Junkitės prie mūsų Facebook grupės

  Junkitės prie mūsų Facebook grupės, nes čia bus skelbiamos visos naujienos ir specialūs pasiūlymai Jums. Nepraleiskite puikios progos pirmi sužinoti apie dienos ir savaitės akcijas. Dalyvaukite įvairiuose konkursuose ir laimėkite nuostabius prizus.   Draugaukime FB :)

 • KONG žaislai - išsirink geriausią!

  Dogdream.lt siūlo platų Kong žaislų asortimentą. Kong - tai aukščiausios kokybės žaislai šunims ir katėms, pagaminti JAV ir pasižymi savo patvarumu. Jeigu Jūs domina žaislas, bet negalite jo rąsti dogdream.lt el. parduotuvėje, prašome kreiptis. Būtinai padėsime. Gero apsipirkimo!   Kong žaislus rasite skyriuje - Žaislai šunims.

Prekė įtraukta į krepšelį

Būdelė šunims rusvai pleno gelsva su pėdutėmis forma bandidos tralalize
Dydis Kiekis Kaina
XS

17-24’’

32.50Lt
21.10Lt