Sportuokite kartu!

Kov 23, 2016
Sportuokite kartu!

Liaudies išmintis byloja, jog sportas - sveikata, ir ne veltui, vis dėlto, žmonės kurie sportuoja gyvena ilgiau ir kokybiškiau. Ta pati taisyklė galioja ir augintiniams. Šunys, aktyvūs gyvūnai, kurie visada yra nusiteikę žaisti lauke ir linksmintis kartu su šeimininku. Tad kodėl eilinio šuns pavedžiojimo nepavertus kasdiene mankšta? Tiek žmogui, tiek keturkojams yra ženkliai geriau, kai abu juda, juk sveika gyvensena svarbi abiem. Dar senovės graikai kartojo: “Sveikame kūne, sveika siela”.

Pirmas būdas, kaip galima mankštintis su Jūsų augintiniu yra paprasčiausias bėgiojimas. Žmonės, kurie daug bėgioja yra ištvermingesni, jų širdys yra stipresnės, bei turi geresnę kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Bėgiojant su keturkoju draugu, visų pirma reikia pasirūpinti ne tik savo kokybiška avalynę ir patogiais rūbais, bet ir augintinio pavadėliu, petnešomis ir galbūt bateliais. Naudojant tinkamą pavadėlį ir petnešas šuo nenusikankins ir nebus smaugiamas, o tai pagerina bėgiojimo laisvę pačiam žmogui.

Vienas tinkamiausių variantų bėgiojimui, gali būti tamprus pavadėlis, kuris sumažina tempimo galią, jei šuniukas pradėtų daryti staigius jūdesius. Taipogi, bėgiojant svarbu, kad ranka būtų kuo laisvesnė, todėl toki pavadėlį galima tiesiog apsimauti ant rankos. Jei šuo tikrai nenuspėjamas ir yra didelis, geriausia rinktis pavadėlį, kuris sumažina staigaus timptelėjimo galią keleriopai. Šis pavadėlis ypač bus naudingas važiuojant dviračiu, kadangi šuniui timptelėjus šeimininką, sumažėja rizika nukristi.

Gyvenant netoli vandens telkinio, arba tiesiog mėgstant vandenį, kas kartą keliaujant prie ežerų ar upių galima apmauti šuniui plaukiojimo liemenę, taip bus išvengiama to, jog po bėgiojimo, plaukiojant šuniukas staiga pavargs ir nebeturės jėgų grįžti I krantą. Beje, plaukimas yra pats geriausias būdas lavinti ištvermę ir stiprinti raumenis. Atšilus orams, tokia liemenė leis praleisti labai daug laiko vandenyje ir gauruotam šuniukui taip atsivėsinti.

Vienas mažiau ištvermės reikalaujančių sporto būdų su šuniuku, gali būti tiesiog skraidančios lėkštės mėtymas, tačiau sportuojant, reikia judėti ir pačiam šeimininkui. Galima keisti pozicijas, mesti lėkštę vis iš kitos vietos. Dar smagiau bus, jei lėkštė bus mėtoma su draugais, leidžiant ją pagauti ir šuniui. Taip pat, galima mesti lėkštę ir bėgti gaudyti jos, kartu su gyvūnėliu. Svarbiausia, kad laikas būtų leidžiamas kuo smagiau, tada ir treniruotė su skraidančia lėkšte, neatrodys kaip sportas, o ir laikas prabėgs žaibiškai.

Smagiai leidžiant laiką, bei tuo pačiu gerinant santykius su savo mažuoju draugu verta su juo sportuoti. Juk tai abipusė nauda. Tiesa, su šuniuku galima sportuoti ir naktį, kadangi yra sukurta begalės šviečiančių antkaklių, pavadėlių ir atšvaitų. Taip Jusu augintinis naktimis, ar žiemos vakarais nepasimes, bei bus pastebėtas aplinkinių. Šuns saugumas yra svarbu, todėl jį iš toli matys ir vairuotojai. Juk niekas nenorėtų prarasti mylimo šeimos nario.

Tai gi, sportas su šuneliu yra tikrai smagi alternatyva mankštai namie nepriklausomai nuo šuniuko amžiaus ar dydžio, kiekvienas gali rasti tinkamiausią sporto šaką. Yra žmonių, kurie pluša sporto klubuose, net nesusimąstydami, kad gali puikiai gražinti savo kūno formas, kartu su augintiniu. Juk pagalvojus, jei vietoj to, kad sportuoti salėje, galima tiesiog mankštintis su šunimi ir taip, net gi, sutaupyti pinigų. Be to, taip pasportavus, juk pats augintinis grįžęs namo, po vedžiojimo ir mankštos, bus ženkliai ramesnis. Tad reikalaus mažiau dėmesio ir tiesiog ramiai įsitaisys, kur nors kamputyje, kol šeimininkas mėgausis karštu vakarinės arbatos ar rytinės kavos puodeliu. Mankšta su augintiniu neabejotina nauda tiek šuniukui, tiek šeimininkui, todėl tikrai verta ją išmėginti.

Paskyros ir pristatymo detalės

* Vardas

* Pavardė

* El.paštas

* Adresas

* Miestas

* Pašto kodas

* Šalys

* Telefono numeris


* Slaptažodis:

* Slaptažodžio patvirtinimas:

Prekė įtraukta į krepšelį

Būdelė šunims rusvai pleno gelsva su pėdutėmis forma bandidos tralalize
Dydis Kiekis Kaina
XS

17-24’’

32.50Lt
21.10Lt